ثبت نام دوره آمادگی آزمون وزارت بهداشت (MHLE) فشرده، ویژه آزمون 9 مرداد

منابع آموزشي دوره آمادگي آزمون MHLE توسط گروه تأليف و تدوين منابع آموزشي مؤسسه تهيه شده و در برگيرنده هر سه مهارت زباني مورد نيازبراي شركت در آزمون اصلي شامل Reading ، Listening و Grammar مي‌باشد. در اين دوره يك آزمون آزمايشي رايگان برگزار شده و مورد تجزيه تحليل قرار مي‌گيرد و دانشپذير بر حسب عملكرد خود در اين آزمون‌ از مشاوره‌هاي تخصصي رايگان براي ارتقاء عملكرد در آزمون اصلي برخوردار مي‌شود.

اين دوره به مدت چهل و چهار ساعت آموزشي طي چهار هفته ارائه مي‌شود و دانشپذير سه روز در هفته، روزهاي يكشنبه، سه شنبه و پنجشنبه از ساعت 16:30 تا 20:15 در كلاس حضور مي يابد. 

مهلت ثبت نام دوره آمادگي آزمون MHLE (فشرده)  10 خرداد مي باشد.

تاريخ شروع دوره یکشنبه 11 خرداد 93 مي باشد


براي ثبت نام آنلاين در اين دوره ابتدا از طريق اين لينك در سايت عضو شده و مدارك مورد نظر براي ثبت نام كه در اين لينك آمده است را ضميمه كنيد.

سپس منتظر بمانيد تا رمز عبور حساب كاربريتان در كمتر از يك روز در ساعات اداري** برايتان ارسال شود. سپس از طريقاين لينك در اين دوره ثبت نام آنلاين به عمل آوريد.

** توجه كنيد كه بعد از ثبت‌نام درسايت بين يك الي دو ساعت مدارك شما بررسي و حساب كاربري‌تان تأييد خواهد شد. چنانچه در طول ساعت اداري (16:00 - 8:00) تأييد حساب كاربري شما انجام نشد، جهت پي‌گيري تاييد ثبت نام و رفع مشكل با شماره 42312-021 تماس بگيريد.

نظرات

زهرا
سلام لطفا هزينه دوره رو هم درکنار اطلاعات ديگه بذاريد همچنين تاريخ شروع و اتمام کلاسا رو هم بذاريد تا لازم ب تماس نباشه

ادمين
دوست عزيز در صورتي كه با دقت بيشتري سايت را مطالعه بفرماييد، زير منوي هزينه وتخفيف ها را خواهيد ديد تاريخ شروع كلاس ها و تعداد جلسات نيز در سايت و در همين خبري كه شما كامنت گذاشته ايد مشخص است به لينك زير مراجعه نماييد http://farhikhtegan.com/UploadedFiles/gFiles/dfb1355a4ee1478.pdf

محمد محسن پور
باسلام-لطفا هزینه کلاسهای آمادگی mhle&msrtرااعلام نمایید---باتشکر

ادمين
هزينه شركت در اين كلاس ها به صورت فشرده و يا عادي 380 هزار تومان است كه ممكن است تخفيف نيز شامل حال شما بشود. جهت بررسي جدول تخفيف ها به منوي سيستم آموزشي و زير منوي شهريه و تخفيف ها برويد. در صورتي كه امكان شركت در كلاس هاي حضوري را نداريد مي توانيد از بسته هاي مكاتبه اي با قيمت 250 هزار تومان در تهران و 261 هزار تومان در شهرستان ها استفاده كنيد