انتشار اصلاحیه انتخاب رشته کنکور دکتری

اصلاحات دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي آزمون دكتري «Ph.D» (نيمه‌متمركز) سال 1393 امروز شنبه منتشر می شود و داوطلبان می توانند این اصلاحات را در فرم انتخاب رشته خود اعمال کنند. 

اطلاعيه سازمان سنجش در خصوص رشته‌هاي جديد كه پس از انتشار دفترچه راهنماي انتخاب رشته به اين سازمان اعلام شده و اصلاحات برخي از كدرشته محل‌هاي مربوط، در بعداز ظهر روز شنبه 6 اردیبهشت ماه 93 بر روي سايت اين سازمان قرار خواهد گرفت.

آن‌ دسته از داوطلباني كه مبادرت به انتخاب رشته کرده اند می توانند براساس اطلاعيه مربوط، نسبت به ويرايش و اصلاح كدرشته محل‌هاي انتخابي خود تا روز دوشنبه 8 اردیبهشت ماه اقدام کنند.

داوطلبان آزمون دكتري سال 1393 كه براساس كارنامه اوليه اعلام نتيجه، مجاز به انتخاب رشته شده اند تا امروز شنبه 6 اردیبهشت ماه فرصت دارند نسبت به ثبت كدرشته‌محل‌هاي انتخابي خود (حداكثر 50 كد) در فرم انتخاب رشته که به صورت اینترنتی در اختیار آنها است اقدام کنند. 

کنکور دوره دکتری نیمه متمرکز سال 93 برای پذیرش دانشجو در 8 گروه آموزشی و 267 کد رشته امتحانی با تعداد 240 هزار و 361 داوطلب که از این تعداد 102 هزار و 234 نفر زن و 138 هزار و 127 نفر مرد بودند در صبح جمعه 16 اسفند 92 در 53 شهرستان مختلف کشور برگزار شد.

به گفته دکتر ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور ظرفیت پذیرش دوره دکتری نیمه متمرکز سال 93 برای پذیرش در دوره های روزانه، نوبت دوم و پردیس های دانشگاهی حدود 12 هزار نفر تعیین شده است.

منبع:خبرگزاري مهر


نظرات

هرمز کوه باد
لطفا سوالات دکتری حقوق خصوصی 91و 92را ایمیل فرمایید. با سپاس فراوان.