ثبت نام صد و یکمین دوره آمادگی آزمون MSRT(MCHE) فشرده، ویژه آزمون 14 شهریور

مهلت ثبت نام صد و یکمین دوره آمادگي آزمون MSRT (فشرده، ويژه  آزمون 14 شهریور 93) 23 مرداد مي باشد.

دوره فشرده آمادگي آزمون MSRT (MCHE)

اين دوره به مدت چهل و چهار ساعت آموزشي طي چهار هفته ارائه مي‌شود و دانشپذير سه روز در هفته، روزهاي شنبه، دوشنبه، چهارشنبه از ساعت 16:30 تا 20:15 در كلاس حضور مي يابد. 

منابع آموزشي دوره آمادگي آزمون MSRT توسط گروه تأليف و تدوين منابع آموزشي مؤسسه تهيه شده و در برگيرنده هر سه مهارت زباني مورد نيازبراي شركت در آزمون اصلي شامل Reading ، Listening و Grammar مي‌باشد. در اين دوره يك آزمون آزمايشي رايگان برگزار شده و مورد تجزيه تحليل قرار مي‌گيرد و دانشپذير بر حسب عملكرد خود در اين آزمون‌ از مشاوره‌هاي تخصصي رايگان براي ارتقاء عملكرد در آزمون اصلي برخوردار مي‌شود.

مهلت ثبت نام صد و یکمین دوره آمادگي آزمون MSRT (فشرده) پنجشنبه 23 مرداد مي باشد.

تاريخ شروع اين دوره شنبه، 25 مرداد 93 مي باشد.
با توجه به زمان برگزاری آزمون در 14 شهریور، دو جلسه جبرانی متعاقبا اعلام خواهد شد.

براي ثبت نام آنلاين در اين دوره ابتدا از طريق اين لينك در سايت عضو شده و مدارك مورد نظر براي ثبت نام كه در اين لينك آمده است را ضميمه کنید.
سپس منتظر بمانيد تا رمز عبور حساب كاربريتان در كمتر از يك روز در ساعات اداري** برايتان ارسال شود. سپس از طريق اين لينك دراين دوره ثبت نام آنلاين به عمل آوريد.

** توجه كنيد كه بعد از ثبت‌نام درسايت بين يك الي دو ساعت مدارك شما بررسي و حساب كاربري‌تان تأييد خواهد شد. چنانچه در طول ساعت اداري (16:00 - 8:00) تأييد حساب كاربري شما انجام نشد، جهت پي‌گيري تاييد ثبت نام و رفع مشكل با شماره 42312-021 تماس بگيريد. 

نظرات

مرضیه نوری
ثبت نام

ادمين
جهت ثبت نام در اين دوره از منوي ثبت نام وارد شويد مراحل را يك به يك طي نماييد و پس از تاييد كاربري از طريق پيامك و يا ايميل از پروفايل خود وارد شده و ثبت نام نموده و مبلغ را به صورت آنلاين از طريق سايت پرداخت نماييد جهت دريافت اطلاعات بيشتر با شماره 02142312 تماس بگيريد

حمیدرضاانصاری
باسلام قصدثبت نام در کلاسهای فشرده msrt را دارم

ادمين
دوست عزيز از منوي ثبت نام و با توجه به فايل راهنماي موجود در اين منو، مراحل را طي نموده و عضو سايت شويد سپس منتظر اس ام اس و يا ايميل تاييد كاربري خود بمانيد پس از تاييد شما مي توانيد از پروفايل خود، اقدام به ثبت نام در دوره مورد نظر خود نماييد جهت دريافت اطلاعات بيشتر با شماره 02142312 تماس بگيريد

سعادت
سلام، من دانشجوی ارشد 92 هستم برای ثبت نام در این دوره می توانم از تخفیف 30درصد استفاده کنم؟

ادمين
داوطلب گرامي جهت دريافت اطلاعات مرتبط با تخفيف ها به منوي تخفيف ها مراجعه نماييد در صورت تمايل به دريافت اطلاعات بيشتر با شماره 02142312 تماس بگيريد