ثبت نام دوره آمادگی آزمون وزارت بهداشت MHLE فشرده، ویژه آزمون 30 بهمن

منابع آموزشي دوره آمادگي آزمون MHLE توسط گروه تأليف و تدوين منابع آموزشي مؤسسه تهيه شده و در برگيرنده هر سه مهارت زباني مورد نيازبراي شركت در آزمون اصلي شامل Reading ، Listening و Grammar مي‌باشد. در اين دوره يك آزمون آزمايشي رايگان برگزار شده و مورد تجزيه تحليل قرار مي‌گيرد و دانشپذير بر حسب عملكرد خود در اين آزمون‌ از مشاوره‌هاي تخصصي رايگان براي ارتقاء عملكرد در آزمون اصلي برخوردار مي‌شود.

اين دوره به مدت چهل و چهار ساعت آموزشي طي چهار هفته ارائه مي‌شود و دانشپذير سه روز در هفته، روزهاي يكشنبه، سه شنبه و پنجشنبه از ساعت 16:30 تا 20:15 در كلاس حضور مي يابد. 

مهلت ثبت نام دوره آمادگي آزمون MHLE (فشرده) تا 20 دی مي باشد.

تاريخ شروع دوره یکشنبه 21 دی 93 مي باشد

براي ثبت نام آنلاين در اين دوره ابتدا از طريق اين لينك در سايت عضو شده و مدارك مورد نظر براي ثبت نام كه در اين لينك آمده است را ضميمه کنید.
سپس منتظر بمانيد تا رمز عبور حساب كاربريتان در كمتر از يك روز در ساعات اداري** برايتان ارسال شود. سپس از طريقاين لينك در اين دوره ثبت نام آنلاين به عمل آوريد.

** توجه كنيد كه بعد از ثبت‌نام درسايت بين يك الي دو ساعت مدارك شما بررسي و حساب كاربري‌تان تأييد خواهد شد. چنانچه در طول ساعت اداري (16:00 - 8:00) تأييد حساب كاربري شما انجام نشد، جهت پي‌گيري تاييد ثبت نام و رفع مشكل با شماره 42312-021 تماس بگيريد.

نظرات

فلاح زاده
با سلام آیا امکان ثبت نام در دوره آمادگی آزمون mhle برای شهرستانیها هم وجود دارد؟ آیا می توان فقط بسته های آموزشی را دریافت کرد؟

ادمين
تنها روش شركت در دوره براي دوستاني كه در شهرستان حضور دارند استفاده از پكيج هاي مكاتبه اي است كه كيفيت خوبي دارد و محتواي آن همان محتوايي است كه در كلاس ها نيز تدريس مي گردد