آغاز ثبت‌نام دکتری بدون آزمون دانشگاه علم و صنعت از فردا

فهرست اسامی و نحوه ثبت نام پذيرفته‌ شدگان بدون آزمون دکتری سال 1393 دانشگاه علم و صنعت اعلام شد .

ثبت‌نام پذيرفته‌شدگان دکتری بدون آزمون سال 1393 در روز چهارشنبه 19شهریور93 از ساعت 8:30 الی 11:30 در تحصيلات تکميلی دانشگاه انجام می‌شود.

مدارک لازم برای ثبت نام :

اصل و يک برگ فتوکپی مدرک کارشناسی مورد تأييد وزارت علوم يا وزارت بهداشت که در آن معدل دوره کارشناسی قيد شده باشد. اصل و يک برگ فتوکپی مدرک کارشناسی ارشد مورد تأييد وزارت علوم يا وزارت بهداشت که در آن معدل دوره کارشناسی ارشد قيد شده باشد. دانشجويان سال آخر گواهی معدل و تاريخ فارغ‌التحصيلی ارائه کنند.

اصل شناسنامه و دو برگ فتوکپی از تمامی صفحات آن، اصل کارت ملی و يک برگ فتوکپی آن (پشت و رو)،شش قطعه عکس تمام رخ 4 *3 تهيه شده سال جاری، مدرکی که وضعيت نظام وظيفه (برای برادران) را مشخص نمايد و يک برگ فتوکپی آن، حکم مرخصی سالانه يا موافقت کتبی و بدون قيد و شرط سازمان متبوع برای کارکنان.

پذيرفته شدگانی که در حين خدمت سربازی می‌باشند، جهت اخذ نامه ترخيص از خدمت همراه با مدارک کامل ثبت ‌نامی مراجعه کنند. پذيرفته شدگانی که فاقد کارت پايان خدمت و يا معافيت هستند ملزمند فرم درخواست معافيت تحصيلیرا به صورت تايپ شده تکميل کنند. و با الصاق يک قطعه عکس در محل مربوط، آن را به مسؤول ثبت‌نام تحويل دهند و از تاريخ 1مهر93 لغايت 5مهر93 به تحصيلات تکميلی دانشگاه مراجعه کنند و فرم مذکور را از کارشناسان مربوطه تحويل گرفته و جهت انجام مراحل درخواست معافيت تحصيلی به دفاتر پليس + 10 مراجعه کنند و سپس فرم صادره را به کارشناسان تحصيلات تکميلی دانشگاه تحويل دهند.

جهت جلوگيری از اتلاف وقت، داوطلبان بايد فرم‌های پيوست (فرم مشخصات، فرم آموزش رايگان، فرم تعهد سنوات و فرم تقويم آموزشی) را پرينت گرفته و تکميل کنند و در روز ثبت‌نام همراه با ساير مدارک (به ويژه فرم گواهی معدل و گواهی اتمام فارغ‌التحصيلی حداکثر تا تاريخ 31شهریور1393) به مسئولين ذی‌ربط تحويل دهند.

ضمنا داوطلبان پس از انجام ثبت نام جهت مشخص شدن استاد راهنما و اخذ دروس به دانشکده های مربوطه مراجعه کنند. متقاضیان برای اطلاعات بیشتر از فهرست اسامی و نحوه ثبت نام پذيرفته شدگان دکتری بدون آزمون سال 1393 دانشگاه علم و صنعت ايران به سایت معاونت آموزشی دانشگاه علم و صنعت مراجعه کنند.

منبع: خبرگزاري مهر


نظرات