ثبت نام صدمین دوره آمادگي زبان آزمون دكتری سازمان سنجش

جزئيات دوره:

باتوجه به سابقه طولانـي و تخصـص فرهيختگان دانشـگاه و ارتباط نزديك با تغييرات شكلي و محـــتوايي سئــوالات زبان انگليسي آزمون دكتري نيمه متمركز منابع آموزشي و آزمون آزمايشي پايان دوره توسط گروه تأليف و تدوين منابع آموزشي مؤسسه تهيه و بروز شده و منابع آموزشي دوره دربرگيرنده هر دو مهارت زباني مورد نياز براي شركت در آزمون اصلي شامل Grammar و Reading مي‌باشد.

 اين دوره به مدت چهل و چهار ساعت آموزشي طي 6 هفته ارائه مي‌شود و دانشپذير دوروز در هفته و هر روز چهار ساعت آموزشي در كلاس حضور مي‌يابد.

در پايان اين دوره يك آزمون آزمايشي رايگان برگزار شده و مورد تجزيه و تحليل قرار مي‌گيرد و دانشجو بر حسب عملكرد خود در اين آزمون‌ از مشاوره‌هاي تخصصي رايگان براي ارتقاء عملكرد در آزمون اصلي برخوردار مي‌شود.

آخرین مهلت ثبت نام این دوره 1 بهمن 93 می باشد.

زمان برگزاري اين دوره روزهاي یکشنبه از ساعت 16:30 الی 20:15 و پنجشنبه از ساعت 12:30 الي 16:15 مي باشد.

تاريخ شروع دوره پنجشنبه 2 بهمن 93 مي باشد


براي ثبت نام آنلاين در اين دوره ابتدا از طريق اين لينك در سايت عضو شده و مدارك مورد نظر براي ثبت نام كه در اين لينك آمده است را ضميمه کنید.
سپس منتظر بمانيد تا رمز عبور حساب كاربريتان در كمتر از يك روز در ساعات اداري** برايتان ارسال شود. سپس از طريق اين لينك در اين دوره ثبت نام آنلاين به عمل آوريد.

** توجه كنيد كه بعد از ثبت‌نام درسايت بين يك الي دو ساعت مدارك شما بررسي و حساب كاربري‌تان تأييد خواهد شد. چنانچه در طول ساعت اداري (16:00 - 8:00) تأييد حساب كاربري شما انجام نشد، جهت پي‌گيري تاييد ثبت نام و رفع مشكل با شماره 42312-021 تماس بگيريد.

نظرات

رز هاشمی
با سلام بنده متقاضی دوره زبان دکتری به صورت غیر حضوری هستم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

ادمين سايت
از منوي ثبت نام سايت فرهيختگان، زيرمنوي راهنماي عضويت در سايت را انتخاب كنيد كليه موارد را پيش ببريد و ثبت نام اوليه خود را انجام دهيد پس از ارسال نام كاربري و كلمه عبور از طرف واحد آموزش موسسه، مجددا وارد سايت شويد و از طريق پروفايل خود، ثبت نام خود را به صورت آنلاين نهايي كنيد جهت دريافت اطلاعات بيشتر مي توانيد با شماره 02142312 تماس بگيريد

عباس
کلاس های حضوری دکتری نیمه متمرکز چند نفرست؟

ادمين سايت
داوطلب گرامي اين تعداد دوره به دوره متفاوت است در صورتي كه دوره خاصي مدنظر شماست، لطفا با شماره 02142312 تماس گرفته و جويا شويد اين كلاس ها عموما با جمعيت 15 الي 30 نفر تشكيل ميشوند

علی دانشمند
بسمه تعالی، ضمن سپاس از تلاش عزیزان، کسانی که در شهرستان "تبریز" هستند چگونه میتوانند از دوره های زبان مخصوصا جهت دکتری استفاده کنند؟لطفا راهنمایی کنید .

ادمین سایت
شما می توانید از بسته های مکاتبه ای این دوره استفاده نمایید جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک معرفی بسته های مکاتبه ای مراجعه نموده و یا با شماره تلفن 02142312 تماس بگیرید