هفت سايت عالي براي يادگيري لغات انگليسي

يادگيري  كلمات جديد در هر زماني به خصوص زبان انگليسي مزاياي بسيار زيادي دارد كه اگر با آنها آشنا باشيد حتما هر روز زماني را براي يادگيري كلمات اختصاص خواهيد داد.

يادگيري لغات بيشتر كمك مي كند كه دنياي بزرگتري از انگليسي بر روي شما باز شود. شما مي توانيد با مفاهيم بيشتري در كتاب ها، روزنامه و تلويزيون آشنا شويد. همچنين براي آينده كاري شما نيز اهميت داشته و اگر نياز داريد در يكي از آزمون هاي بين المللي انگليسي ماننده تافل و يا آيلتس شركت كنيد نيز به راحتي به اهميت دانستن كلمات بيشتر پي خواهيد برد.

در ادامه ليستي از سايت هاي مفيد كه به يادگيري كلمات جديد انگليسي مي پردازند آشنا خواهيد شد.


1-  Wordsmith


اين وبسايت شايد در نگاه اول خيلي ساده به نظر برسد اما داراي اطلاعات خيلي جامعي مي باشد. در اين سايت شما با كلمات زيادي آشنا خواهيد شد و به نظر من در خبرنامه اين سايت عضو شده تا هر روز آموزش يك كلمه همراه با توضيح ريشه ي كلمه و مثال براي شما ارسال شود.


2- UrbanDictionary


اگر به يادگيري كلمات عاميانه و اصطلاحي علاقه داريد اين سايت را از دست ندهيد! اين وبسايت هر روز با جديدترين كلمات عاميانه اضافه شده به انگليسي به روز شده و مانند سايت Wordsmith مي توانيد با عضويت در خبرنامه اين سايت كلمات جديد را از ايميل خود دريافت كنيد.


3- Wordia


در اين وبسايت كلمات به صورت تصويري آموزش داده مي شوند. به جاي آنكه نياز باشد به ديكشنري مراجعه كرده و معناي كلمه اي را بخوانيد، از طريق اين وبسايت معناي كلمات  با ويدئوهاي جذاب آموزشي آموزش داده مي شوند.4- Wordnik


آموزش كلمات در اين وبسايت به صورت گسترده دنبال مي شود و هر روز يك كلمه به طور كامل مورد بررسي قرار مي گيرد5- Phrays


اين وبسايت يك منبع عالي براي يادگيري كلمات مي باشد كه در حال حاضر درحال به روز رساني مي باشد.6- WordThink


يك سايت خوب ديگري براي يادگيري يك كلمه در هر روز7-FreeRiceسايتي بسيار عالي براي تمرين كلماتي كه يادگرفته ايد. در اين سايت شما مي توانيد از موضوعات متنوع و در كي از 50 سطح دشواري درنظر گرفته شده انتخاب كرده و به سوالات كلمات پاسخ دهيد.
نظرات