آغاز انتخاب رشته کنکور 93 بر اساس سوابق تحصیلی از 10 آبان/ شرط شرکت در انتخاب رشته

جزئیات تاريخ و نحوه ثبت نام و انتخاب رشته براي شركت در گزينش رشته هاي تحصيلي کنکور سراسري سال 93 براي دانشگاه پيام نور و موسسات آموزش عالي غيردولتي- غيرانتفاعي (پذيرش براساس سوابق تحصيلي) اعلام شد.

براساس قانون سنجش و پذيرش دانشجو در دانشگاهها و موسسات آموزش عالي مصوب 10 شهریورماه 92 مجلس شوراي اسلامي داوطلبان واجد شرایط می توانند برای شرکت در گزينش رشته هاي تحصيلي کنکور 93 این دانشگاه ها براساس سوابق تحصيلي اقدام کنند.

كليه داوطلبان متقاضي ثبت نام و انتخاب رشته براي شركت در گزينش رشته‌هاي تحصيلي دانشگاه پيام‌نور و موسسات آموزش عالي غيردولتي- غيرانتفاعي ( پذيرش براساس سوابق تحصيلي) موضوع این قانون می توانند در روزهای 10 تا 17 آبان ماه 93 به صورت اينترنتي ثبت نام کنند.

كليه متقاضيان كه حداكثر تا 30 بهمن ماه 93 موفق به اخذ مدرك پيش دانشگاهي مي شوند ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنما (دفترچه راهنما از طريق سايت سازمان قبل از شروع ثبت نام قابل دسترسي است) و فراهم کردن مدارك و اطلاعات مورد نياز ثبت‌نام به سايت سازمان سنجش‌ آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org  مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته براي گزينش در رشته‌هاي تحصيلي دانشگاه پيام نور و موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي اقدام کنند.

با توجه به اينكه پرداخت هزينه ثبت‌نام در اين روش به صورت اينترنتي انجام مي‌شود، داوطلبان لازم است پس از مطالعه دفترچه راهنما وبراساس توضيحات مندرج دردفترچه با مراجعه به سايت سازمان سنجش در محدوه زماني ثبت نام نسبت به پرداخت وجه ثبت نامي اقدام وسپس انتخاب رشته کنند.

منبع: خبرگزاري مهر

نظرات