افزايش هزينه ثبت نام آزمون IELTS

سازمان سنجش طبق اطلاعیه ای اعلام کرد:

به اطلاع داوطلبان گرامی می رساند با توجه به تغییرات نرخ ارز و بنا بر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور از این پس هزینه آزمون آیلتس به صورت ماهیانه تعیین و اعلام می گردد.  موسسه آموزش عالی عصر دین و دانش ضمن اعلام شروع مجدد ثبت نام آزمون آیلتس نکات مهم زیر را به اطلاع می رساند :


1- هزینه آزمون آیلتس در حال حاضر 55۰۰۰۰ تومان ( پانصد و پنجاه هزار تومان) می باشد که توسط سازمان سنجش آموزش کشور  تعیین و اعلام گردیده است.


2- افرادی که قبلا درآزمون های نوامبر و دسامبر ثبت نام نموده اند می بایست  اختلاف مبلغ پرداختی و هزینه جدید آزمون را از طریق سایت پرداخت نمایند    ( ۱۰۰ هزار تومان)  در غیر این صورت آزمون آنها ثبت نخواهد گردید.

3- متقاضیان آزمون ۱۳ اکتبر که قبلا ثبت نام نموده اند نیازی به پرداخت مجدد نداشته و آزمون با همان پرداخت اولیه و با نرخ قبلی برای آنها ثبت گردیده است.

4- آن دسته از داوطلبانی که قبلا فرم استرداد وجه را تکمیل کرده اند و مبلغ حساب کاربری آنها صفر شده است می توانند با مراجعه به قسمت استرداد وجه گزینه لغو استرداد را انتخاب نمایند تا مبلغ مجددا به حساب کاربری آنها بازگشته و با پرداخت ما به التفاوت بلافاصله موفق به ثبت نام شوند.

 

 


نظرات

زهزه قیصرزاد
سلام.هزینه کلاسهای تافل وایتلس دقیقا چقدره؟ راست میگن چهار میلیون تومنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Admin هزينه كلاس ها 480 هزار تومان مي باشد كه براي اطلاع از تخفيفات مي توانيد با شماره 42312-021 تماس حاصل فرماييد