ثبت نام هشتاد و دومين دوره آمادگي زبان آزمون دكتري

با عنايت به استقبال گسترده داوطلبان از دوره هاي آمادگي زبان انگليسي آزمون دكتري نيمه متمركز سازمان سنجش،‌ ظرفيت ترم پاييز اين دوره ها تكميل گرديده است.

با توجه به درخواست هاي مكرر متقاضيان، فرهيختگان جهت پاسخگويي به نياز داوطلبان ارجمند جهت هشتاد و دومين  دوره آمادگي زبان دكتري ثبت نام مي نمايد.

جزئيات دوره:


باتوجه به سابقه طولاني و تخصصي فرهيختگان دانشگاه و ارتباط نزديك با تغييرات شكلي و محتوايي سئوالات زبان انگليسي آزمون دكتري نيمه متمركز منابع آموزشي و آزمون آزمايشي پايان دوره توسط گروه تأليف و تدوين منابع آموزشي مؤسسه تهيه و بروز شده و منابع آموزشي دوره دربرگيرنده هر دو مهارت زباني مورد نياز براي شركت در آزمون اصلي شامل Grammar و Reading مي‌باشد.


در پايان اين دوره يك آزمون آزمايشي رايگان برگزار شده و مورد تجزيه و تحليل قرار مي‌گيرد و دانشجو بر حسب عملكرد خود در اين آزمون‌ از مشاوره‌هاي تخصصي رايگان براي ارتقاء عملكرد در آزمون اصلي برخوردار مي‌شود.آخرین مهلت ثبت نام این دوره پنجشنبه 9 آذر می باشد.زمان برگزاري دوره، روزهاي جمعه از ساعت 8:15  لغايت 12:00تاريخ شروع دوره جمعه 10 آذر مي باشد.


  براي كسب اطلاعات بيشتر در زمينه برنامه با شماره تلفن 42312-021 تماس حاصل نماييد.


دوره فشرده آمادگي تافل

دوره هاي آمادگي TOEFL و IELTS ترم زمستان

دوره هاي مكالمه ترم آذر-دي

ليست تمام لغات روزانه

ليست تمام اصطلاحات روزانه


نظرات

mohammad
test

حسینی
با سلام اینجانب قصد شرکت در کلاس زبان دکتری را دارم، در سایت شما شرایط ثبت نام، هزینه و تخفیف ها آورده نشده است لطفا مرا راهنمایی کنید با تشکر

فرهیختگان
خانم/آقای حسینی شما می توانید برای یافتن این اطلاعات به لینک سیستم آموزشی بروید در اینجا توضیحات لازم دادخ شده است

فرهیختگان
خانم/آقای حسینی شما می توانید برای یافتن این اطلاعات به لینک سیستم آموزشی بروید در اینجا توضیحات لازم داده شده است