ثبت نام هفتاد و چهارمين دوره آمادگي MCHE (فشرده)

مهلت ثبت نام هفتادوچهارمين دوره آمادگي آزمون MSRT يكشنبه 15 بهمن مي باشد.

دوره فشرده آمادگي آزمون MSRT يا MCHE

اين دوره به مدت چهل و چهار ساعت آموزشي طي چهار هفته ارائه مي‌شود و دانشپذير سه روز در هفته، روزهاي يكشنبه،سه‌ شنبه و جمعه و هر روز چهار ساعت آموزشي، از ساعت 12:30 تا 16:15 در كلاس حضور مي‌يابد.
منابع آموزشي دوره آمادگي آزمون MSRT توسط گروه تأليف و تدوين منابع آموزشي مؤسسه تهيه شده و در برگيرنده هر سه مهارت زباني مورد 
نيازبراي شركت در آزمون اصلي شامل Reading ، Listening و Grammar مي‌باشد. در اين دوره يك آزمون آزمايشي رايگان برگزار شده و مورد تجزيه
تحليل قرار مي‌گيرد و دانشپذير بر حسب عملكرد خود در اين آزمون‌ از مشاوره‌هاي تخصصي رايگان براي ارتقاء عملكرد در آزمون اصلي برخوردار مي‌شود.

مهلت ثبت نام هفتادوچهارمين دوره آمادگي آزمون MSRT يكشنبه 15 بهمن مي باشد.

شروع دوره 17 بهمن مي باشد.

براي ثبت نام آنلاين در اين دوره ابتدا از طريق اين لينك در سايت عضو شده و مدارك مورد نظر براي ثبت نام كه در اين لينك آمده است را ضميمه كنيد.
سپس منتظر بمانيد تا رمز عبور حساب كاربريتان در كمتر از يك روز در ساعات اداري** برايتان ارسال شود. سپس از طريق اين لينك در اين دوره ثبت نام آنلاين به عمل آوريد.

** توجه كنيد كه بعد از ثبت‌نام درسايت بين يك الي دو ساعت مدارك شما بررسي و حساب كاربري‌تان تأييد خواهد شد. چنانچه در طول ساعت اداري (16:00 - 8:00) تأييد حساب كاربري شما انجام نشد، جهت پي‌گيري تاييد ثبت نام و رفع مشكل با شماره 42312-021 تماس بگيريد.

نظرات

پوریا کتابی
لطفا همه آموزش های زبان را به ایمیلم ارسال کنید

بیت اله امان زاده
با سلام احتراما آیا برنامه ای برای برگزاری دوره فشرده در آخر هفته برای شهرستانیها ندارید؟ با احترام مجدد.رشت- امان زاده

admin
سلام، دوره مكاتبه اي موجود است كه براي شما كتاب به همراه ساير خدمات ارسال مي شود. براي اطلاعات بيشتر با شماره 42312-021 تماس بگيريد.

عبدالرضا چارئی
با سلام متاسفانه دوروز اعلام شده وساعت کلاس یعنی یکشنبه و سه شنبه به غیر ازجمعه دانشگاه کلاس دارم و تازه شروع کلاس هاست /آیا وقت دیگری و یا استفاده از منابع / اگر امکان پذیر باشد هزینه را پرداخت خواهم کرد ویا در اول سال 92 به غیر از این روزها کلاس فشرده دیگری وجود دارد ؟ لطفا راهنمایی فرمایید / متشکرم

admin
عبدالرضا چارئي با سلام شما مي توانيد از بسته هاي مكاتبه اي استفاده نماييد ويا در دوره فشرده اي كه از 17 فروردين 92 شروع مي‌شود شركت نماييد. موفق باشيد 02142312

عبدالرضا چارئی
با سلام و تشکر از پاسخ شما 1- برنامه کلاسها از 17 فوردین چگونه است/ 2- بسته های مکاتبه ای را چگونه می توان تهیه نمود و هزینه آن ؟ چگونه می توان به یک راهکار مناسب رسید.

admin
با سلام دوباره. برنامه كلاس هاي 17 فروردين كه به صورت فشرده برگزار خواهد شد به زودي روي سايت قرار مي گيرد براي اطلاع از نحوه دريافت بسته مكاتبه اي نيز لطفا با شماره 42312-021 تماس بگيريد.