ثبت نام دوره هاي Speaking Club

هدف اين دوره ها تكميل و ارتقاي مهارت كلامي زبان آموزان در سطوح مختلف زباني مي باشد.
اين دوره ها در 3 سطح زباني تعريف شده اند كه هر كدام به مدت 16 ساعت آموزشي و در طي 4 هفته (يك روز در هفته ) برگزار مي گردد.

تمامي متقاضيان اعم از داوطلبان دوره هاي مكالمه محض و زبان ترميك طبق شرايط زير قادر به شركت در دوره هاي Speaking Club هستند:*داوطلبان جديد پس از گذارنيدن آزمون تعيين سطح شفاهي در دوره مناسب با سطح زباني خود قادر به ثبت نام خواهند بود. سطوح ارائه شده به همراه منابع اصلي در نظر گرفته شده به شرح زير است.


*داوطلبان دوره هاي مكالمه فشرده در اين مركز نياز به تعيين سطح ندارند و مي توانند در دوره هماهنگ با سطح زباني خود شركت نمايند.براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص اين دوره با شماره 42312-021 تماس حاصل نماييد.


براي ثبت نام آنلاين در اين دوره ابتدا از طريق اين لينك در سايت عضو شده و مدارك مورد نظر براي ثبت نام كه در اين لينك آمده است را ضميمه كنيد.
سپس منتظر بمانيد تا رمز عبور حساب كاربريتان در كمتر از يك روز در ساعات اداري** برايتان ارسال شود. سپس از طريق اين لينك در اين دوره ثبت نام آنلاين به عمل آوريد.

** توجه كنيد كه بعد از ثبت‌نام درسايت بين يك الي دو ساعت مدارك شما بررسي و حساب كاربري‌تان تأييد خواهد شد. چنانچه در طول ساعت اداري (16:00 - 8:00) تأييد حساب كاربري شما انجام نشد، جهت پي‌گيري تاييد ثبت نام و رفع مشكل با شماره 42312-021 تماس بگيريد.نظرات

mo1357
درخواست ثبت نام در دوره ی funmentals