ثبت نام هشتادمين دوره آمادگي آزمون MCHE (فشرده ويژه آزمون تير 92)

مهلت ثبت نام هشتادمين دوره آمادگي آزمون MSRT (ويژه آزمون تير 92 )  13 خرداد مي باشد.

دوره فشرده آمادگي آزمون MSRT يا MCHE

اين دوره به مدت چهل و چهار ساعت آموزشي طي چهار هفته ارائه مي‌شود و دانشپذير سه روز در هفته، روزهاي شنبه، دوشنبه، چهارشنبه از ساعت 16:30 تا 20:15 در كلاس حضور مي يابد.
منابع آموزشي دوره آمادگي آزمون MSRT توسط گروه تأليف و تدوين منابع آموزشي مؤسسه تهيه شده و در برگيرنده هر سه مهارت زباني مورد نيازبراي شركت در آزمون اصلي شامل Reading ، Listening و Grammar مي‌باشد. در اين دوره يك آزمون آزمايشي رايگان برگزار شده و مورد تجزيه تحليل قرار مي‌گيرد و دانشپذير بر حسب عملكرد خود در اين آزمون‌ از مشاوره‌هاي تخصصي رايگان براي ارتقاء عملكرد در آزمون اصلي برخوردار مي‌شود.

مهلت ثبت نام هشتادمين دوره آمادگي آزمون MSRT (فشرده)  13 خرداد مي باشد.

تاريخ شروع اين دوره شنبه، 18 خرداد مي باشد

براي ثبت نام آنلاين در اين دوره ابتدا از طريق اين لينك در سايت عضو شده و مدارك مورد نظر براي ثبت نام كه در اين لينك آمده است را ضميمه كنيد.
سپس منتظر بمانيد تا رمز عبور حساب كاربريتان در كمتر از يك روز در ساعات اداري** برايتان ارسال شود. سپس از طريق اين لينك در اين دوره ثبت نام آنلاين به عمل آوريد.

** توجه كنيد كه بعد از ثبت‌نام درسايت بين يك الي دو ساعت مدارك شما بررسي و حساب كاربري‌تان تأييد خواهد شد. چنانچه در طول ساعت اداري (16:00 - 8:00) تأييد حساب كاربري شما انجام نشد، جهت پي‌گيري تاييد ثبت نام و رفع مشكل با شماره 42312-021 تماس بگيريد.نظرات

فرید حیدرپور
سلام خواستم در دوره آمادگی فشرده آزمون MCHE ثبت نام کنم ولی نمیتونم.لطفآ راهنماییم کنید

فرشته اسداله پور
من در آزمون 30 فروردین امسال mcheشرکت کردم و قبول نشدم، می خواستم بپرسم میشه آزمون خرداد رو شرکت کنم یا نه؟

امین مهرافروز
با سلام، چطور میشه توی دوره های مکاتبه ای msrt ثبت نام کرد؟

حمداله
دوره های پیش نیاز آیلتس چه دوره هایی هستند تشکر

ندا احمدی
با سلام کسانی که در شهرستان زندگی می کنند چه طو ر می توانند از کلاس بهره ببرند. نمیشه فیلم کلاس را برای خرید در اختیار علاقه مندان قرار دهید؟

سمیرا صادقی
ثبت نام ازمون کی هست میشه برام ایمیل کنید

نرگس
سلام برای مکاتبه ای به چه صورت باید ثبت نام بشه؟

admin
با سلام براي ثبت نام در دوره مي بايست ابتدا از طريق منوي ثبت نام، در سايت ثبت نام كرده و مدارك خود را ضميمه نماييد.

Admin
براي دوره هاي مكاتبه اي به شماره 100042312 كد 129 را ارسال نموده، با شما در تاريخ 18 تا 20 خرداد تماس گرفته مي شود

ارش صباحي فرد
سلام ميخواستم در دوره mche شركت كنم ذا توجه به انكه دانشجوي دانشگاه تهرانم ايامي توانم از تخفيف استفاده كنم؟ مقدار اين تخفيف چة قدر است؟ و چهگونه ميتوان از ان استفاده كرد؟ با تشكر؟

Admin
براي دوره هاي مكاتبه اي به شماره 100042312 كد 129 را ارسال نموده، با شما در تاريخ 18 تا 20 خرداد تماس گرفته مي شود

admin
با سلام به دانشجويان دانشگاه تهران 20 درصد تخفيف ارائه مي شود. با داشتن مدركي از دانشگاه تهران به عنوان مثال كارت دانشجويي از تخفيف برخوردار شويد.

اشرف نصیریان
سلام علاقمندان به ثبت نام در این دوره ها که در شهرستان زندگی می کنند چگونه می توانند از این کلاس ها استفاده کنند آیا این کلاس ها فقط در تهران برگزار می شود؟//Admin: پاسخ شما ايميل شد

فاطمه اسفندیاری
با سلام میشه لطفا منابع ازمون زبان Msrt را برای بنده بنویسید با تشکر فراوان

ADMIN/فاطمه اسفندیاری
بسته های مکاتبه ای مؤسسه فرهیختگان دانشگاه تهران تمامی منابع آزمون ر در برمیگیرد. در صورت تمایل می توانید شماره همراه خود را وارد کنید و یا با شماره 42312 تماس بگیرید.

شهره کریمی
با سلام برای ثبت نام آزمون mcheدر اردیبهشت 93 به چه سایتی مراجعه کنم با تشکر

فریبا صدیقی
ارسال خبر

مریم رمضانی
با سلام برای ثبت نام در ازمون زمانیکه در مرحله اول ثبت نام تمام مشخصات رو وارد کردم و دکمه ثبت رو زدم سیستم پیام داد که نام کاربری در سیستم موجود است نام کاربری دیگری انتخاب کنید من جند بار دیگه این کار رو کردم. اخرین بار به من پیام داد که کد ملی شما در سیستم موجود است. اما من نمیدونم کدوم نام کاربری و رمز عبورم در سیستم ثبت شده. سوالم اینه که من می تونم از طریق کد ملی پیگیر نام کاربری و رمز عبورم باشم. لازم به ذکره که من از همن مرحله اول ثبت نام جلوتر نرفتم. لطفا من رو راهنمایی کنید