سايت دانشجو: سايت علمي دانشجويان ايران
سایت علمی دانشجویان ایران برای دانشجویان و با هدف کمک به دانشجویان و با تلاش شبانه روزی جمعی از دانشجویان ایرانی راه‌اندازی شده است.

اکنون که شش سال از حضور دانشجو در فضای مجازی می‌گذرد به خود می‌بالیم که جمع کوچک ما به جمعیت بزرگ ۳۰۰۰۰۰ نفری و سایت کوچک ما به بزرگترین پایگاه علمی کشور در فضای مجازی تبدیل شده است.
مهمترین رسالت سایت علمی دانشجویان ایران جمع‌آوری تمام مطالب و محتوای علمی مورد نیاز دانشجویان کشور می‌باشد و همیشه تلاش کرده‌ تا این محتوا به ساده‌ترین شکل ممکن و به صورت طبقه‌بندی شده به دست دانشجویان عزیز برسد و در همین راستا موفق شده است در چهارمین و پنجمین جشنواره وب ایران به عنوان بهترین سایت علمی ایران انتخاب شود و برگ زرین دیگری بر صفحه افتخارات سایت دانشجو ثبت كند.

سایت دانشجو در حال حاضر به سه بخش اصلی تقسیم می‌شود که شامل پورتال٬ تالارهای گفتگو و کتابخانه می‌باشد و توسط جمعی از دانشجویان که تعداد آنها از عدد ۵۰ عبور می‌کند مدیریت می‌شود.

اگر کنجکاو شدید با سایت دانشجو از نزدیک آشنا بشید اینجا را کلیک کنید و اگر دوست داشتید در تالارهای گفتگوی سايت دانشجو ثبت نام کنید و با سایر دانشجویان از سراسر کشور پیرامون موضوع مورد علاقه خودتون به بحث و گفتگو بنشینید اینجا کلیک کنید و اگر سایت دانشجو را مفید دیدید به دوستان خود نیز معرفی کنید.

سايت دانشجو همیشه به دنبال جذب افراد با تخصص در زمینه‌های مختلف علمی بوده و تلاش مي كند تا از این تخصص در راستای پیشرفت علم کشور عزیزمان ایران استفاده نمايد.

همچنین می‌توانید از طریق ایمیل info@DANESHJU.IR با سايت دانشجو در تماس باشید.

نظرات