ثبت نام هشتاد و نهمين دوره آمادگي زبان عمومي دكتري

جزئيات دوره:

باتوجه به سابقه طولانـي و تخصـصـي فرهيختگان دانشـگاه و ارتباط نزديك با تغييرات شكلي و محـــتوايي سئــوالات زبان انگليسي آزمون دكتري نيمه متمركز منابع آموزشي و آزمون آزمايشي پايان دوره توسط گروه تأليف و تدوين منابع آموزشي مؤسسه تهيه و بروز شده و منابع آموزشي دوره دربرگيرنده هر دو مهارت زباني مورد نياز براي شركت در آزمون اصلي شامل Grammar و Reading مي‌باشد.

 اين دوره به مدت چهل و چهار ساعت آموزشي طي يازده هفته ارائه مي‌شود و دانشپذير يك روز در هفته و هر روز چهار ساعت آموزشي در كلاس حضور مي‌يابد.

در پايان اين دوره يك آزمون آزمايشي رايگان برگزار شده و مورد تجزيه و تحليل قرار مي‌گيرد و دانشجو بر حسب عملكرد خود در اين آزمون‌ از مشاوره‌هاي تخصصي رايگان براي ارتقاء عملكرد در آزمون اصلي برخوردار مي‌شود.


آخرین مهلت ثبت نام این دوره 20 شهريور 92 می باشد.

زمان برگزاري اين دوره  روزهاي پنجشنبه از ساعت 16:30 الي 20:15 مي باشد

تاريخ شروع دوره پنجشنبه 21 شهريور 92 مي باشد

براي ثبت نام آنلاين در اين دوره ابتدا از طريق اين لينك در سايت عضو شده و مدارك مورد نظر براي ثبت نام كه در اين لينكآمده است را ضميمه كنيد.

سپس منتظر بمانيد تا رمز عبور حساب كاربريتان در كمتر از يك روز در ساعات اداري** برايتان ارسال شود. سپس از طريقاين لينك در اين دوره ثبت نام آنلاين به عمل آوريد.

** توجه كنيد كه بعد از ثبت‌نام درسايت بين يك الي دو ساعت مدارك شما بررسي و حساب كاربري‌تان تأييد خواهد شد. چنانچه در طول ساعت اداري (16:00 - 8:00) تأييد حساب كاربري شما انجام نشد، جهت پي‌گيري تاييد ثبت نام و رفع مشكل با شماره 42312-021 تماس بگيريد. 

نظرات

محمدرضا رحیمی
با سلام، لطفا تاریخ جلسه را ایمیل کنید

صدیقه ابراهیمی
من مایلم در کلاسهای آزمون دکتری با شرایط بالا شرکت کنم لطفا مبلغ شهریه (با تخفیف فرهنگی )و نام استاد را اعلام کنید

ADMIN/صدیقه ابراهیمی
شهریه این کلاس 290هزار تومان است که برای فرهنگیان محترم 10% تخفیف لحاظ می شود. نام استاد هنگام شروع کلاس اعلام می شود.

ADMIN/صدیقه ابراهیمی
شهریه این کلاس 290هزار تومان است که برای فرهنگیان محترم 10% تخفیف لحاظ می شود. نام استاد هنگام شروع کلاس اعلام می شود.

پردیس
با سلام من مایلم در کلاس های آزمون دکتری شرکت نمایم. لطفا کتابی که تدریس می شود و همچنین آدرس محل تشکیل کلاس را اعلام فرمایید. با سپاس

ADMIN/پردیس
کتاب تألیف اساتید کار آزموده مؤسسه است. آدرس: کوی نصر(گیشا) خیابان دوم پلاک 19 مؤسسه فرهیختگان دانشگاه

سید حسن حسینی کلکو
سلام خواهشمندم ترتیبی اتخاذ نمائید تا اینجانب درجلسه مشاوره زبان دکتری زشته تربیت بدنی وعلوم ورزشی ان موسسه رکت نمایم

عطیه قائمی
با سلام غیر از این کلاس،برای زبان دکترا کلاسی در روزهای میانی هفته نخواهید داشت؟قبلا یک کلاس آمادگی دکترا هم برای وسط هفته ها می گذاشتید.