بورسيه تحصيلي دستگاه هاي داخلي و شرايط آن

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: بحث ثبت‌نام بورسیه تحصیلی برای دستگاه‌های اجرایی که هفته گذشته به علت عدم برگزاری جلسه بررسی نشده بود ، امروز با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بررسی می‌شود.

عبدالوحید فیاضی گفت: برنامه های هفته گذشته کمیسیون آموزش مجلس شواری اسلامی تحت شعاع برنامه انتخابات قرار گرفته و برگزار نشد.

وی بابیان اینکه برنامه‌های هفته گذشته کمیسیون به هفته جاری موکول شد، تصریح کرد: این هفته هم جلسه کمیسیون آموزش روز یکشنبه 26خرداد که قرار بود با حضور وزیر علوم، تحقیقات وفناوری و حضور وزیر آموزش و پرورش باشد برگزار نشد.

 سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی افزود: قرار بود دکتر کامران دانشجو ، وزیر علوم به دعوت کمیسیون آموزش در کمیسیون حضور یافته تا علاوه بر پاسخگویی به سوالات سید ناصر موسوی لارگانی، صرامی فروشان، کریمی قدوسی و علی ایرانپور، بحث ثبت‌نام بورسیه تحصیلی برای دستگاه‌های اجرایی  با حضور وی بررسی شود و همچنین قرار بود وزیر آموزش و پرورش هم در کمیسیون حضور یابد تا ضمن بررسی تحقیق و تفحص از وزارت آموزش و پرورش، به سوالات رحیم زارع، ایرج ندیمی، ضرغام صادقی و موسوی لارگانی پاسخ دهد.

وی ادامه داد: اگر امروز سه شنبه برنامه دیگری پیش نیاید مقرر شده وزرای علوم و آموزش و پرورش در نوبت بعد از ظهر در کمیسیون آموزش حضور یابند.

بر اساس گزارش هفته پیش کارگروه‌های آموزش و پرورش، تحقیقات و فناوری، آموزش مهارتی، علوم انسانی و اسلامی شدن دانشگاه‌ها و آموزش عالی و آموزش پزشکی نیز تشکیل جلسه خواهند داد.

منبع: خبرگزاري مهرنظرات