منابع رايگان اينترنتي براي تمرين و آزمون تافل

امروزه اينترنت به يكي از مهم ترين ابزارهاي آموزشي تبديل شده است. استفاده از محيط چندرسانه اي اينترنت به عنوان محيطي براي آموزش مجازي، يكي از قابليتهاي اين فناوري به شمار مي رود. سعي مي كنيم در اين وبلاگ، منابع و وب سايتهاي رايگان كه امكانات تمرين و خودآزمون تافل و ساير دوره هاي آموزشي را فراهم مي كنند را معرفي كنيم. 


در اين وبسايت 20 سوال آزمون تافل قرار داده شده است كه مي توانيد در مدت زمان تعيين شده، به سوالات آن پاسخ دهيد و خودتان را بيازماييد. براي استفاده از اين آزمون فلش پلير نياز داريد كه مي توانيد آن را از اينجا دانلود كنيد.


اين وبسايت بسياري از نمونه سوالات تافل را به شكل رايگان گردآوري كرده و در اختيار شما قرار ميدهد. سوالات اغلب به تمرين واژگان و vocab مربوط ميشوند. 


اين وبسايت يكي از مفيدترين وبسايتهايي است كه استفاده از آن براي كليه علاقمندان و زبان آموزان توصيه مي شود. بخشهاي مختلف آن عبارتند: 15 سوال براي تمرين شنيداري، 18 سوال براي تمرين خواندن، و 22 سوال براي تمرين structure


اين وبسايت براي تمرين و آزمون (TOEFL(iBT كمك موثري ميكند. شيوه استفاده اين وبسايت، بهره گيري از پادكست براي يادگيري تافل و زبان است.


يكي از سايتهاي مفيد براي ارائه و تمرين آزمونهاي تافل (Listening, Reading, Vocabulary)


اين سايت در چند بخش متنوع، آزمونهاي رايگان به علاقمندان به يادگيري تافل ارائه ميدهد. به سوالات جواب بدهيد و جواب خود را بسنجيد.


اين سايت نيز در چهار بخش Reading, Listening, Writing و Speaking آزمونهاي رايگان دارد. آزمونها به شكل چندرسانه اي است و براي انجام آن نياز به فلش پلير داريد.


اين وبسايت نيز يكي ازوبسايتهاي خوب و مفيد براي تمرين و آزمون رايگان تافل است.


نظرات