برگزاری آزمون تافل در دانشگاه تبريز در شهریور ماهپنجاه و هفتمين آزمون زبان انگليسي تافل به روشiBT سوم شهريورماه سال جاري در دانشگاه تبريز برگزار مي شود.

معاون پژوهش و فناوري دانشگاه تبريز با بيان اينکه اين دانشگاه در سال 2013 چهار آزمون زبان انگليسي پيشرفته تافل را به روش iBT تا آذر ماه سال جاري برگزار مي کند، گفت: آزمون ها به ترتيب در 3 شهريور، 7 مهر، 5 آبان و 3 آذر ماه جاري دردانشگاه تبريز برگزار مي شود

معاون پژوهش و فناوري دانشگاه تبريز در ادامه با بيان اينکه ثبت نام متقاضيان در اين آزمون ها به صورت on-line است، تصريح کرد: آزمون iBT در چهار بخش Speaking ،Reading, Listening و Writing برگزارمي شود.

دکتر علي رستمي افزود : داوطلبان براي کسب اطلاعات بيشتر در خصوص تاريخ، زمان، نحوه و شرايط برگزاري آزمون مي توانند به نشاني اينترنتي www.toefl.org مراجعه و يا با شماره تلفن 3393548 تماس حاصل نمايند.

گفتني است : دانشگاه تبريز به عنوان تنها مرکز آموزش عالي در شمال غرب کشور داراي مجوز رسمي برگزاري آزمون تافل به روش iBT است که آن را از موسسه ETS زير نظر دانشگاه پرينستون آمريکا اخذ کرده و بر همين اساس بدون در نظر گرفتن مدرک و سطح تحصيلات داوطلبان از تمام متقاضيان شرکت در آزمون تافل ثبت نام مي کند.


منبع:  پرتال دانشگاهی


نظرات