پذيرش بالاي دانشجو در واحد علوم تحقيقات

یوسفعلی زیاری معاون آموزشی واحد علوم تحقیقات دانشگاه‌ آزاد اسلامی در مراسم آغاز سال تحصیلی این واحد دانشگاهی گفت: واحد علوم تحقیقات مهم‌‌ترین واحد دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی و پیشانی این دانشگاه است.

وی افزود: این دانشگاه یکی از بزرگترین دانشگاه‌های تهران و حتی منطقه است و دانشجویان این دانشگاه مسئولیت سنگینی در مقابل خدمت به جامعه پس از فارغ‌التحصیلی از این دانشگاه بر گردن دارند.

زیاری با اشاره به هدف‌گذاری واحد علوم تحقیقات برای تربیت دانشجویان تحصیلات تکمیلی گفت: اولین هدف‌گذاری واحد علوم تحقیقات، تربیت دانشجویان تحصیلات تکمیلی بوده است و این واحد دانشگاهی تا امروز در همین راستا پیش رفته است.

معاون آموزشی واحد علوم تحقیقات افزود: در حال حاضر 33 هزار دانشجو در واحد علوم تحقیقات دانشگاه ازاد اسلامی مشغول به تحصیل هستند و 70 درصد آنها دانشجویان مشفول به تحصیل در مقاطع تحصیلات تکمیلی هستند.

وی در پایان تاکید کرد: یکی از سرمایه‌های واحد علوم تحقیات اعضای هیئت علمی این دانشگاه هستند که از میان بهترین اساتید ایران انتخاب شده‌اند و امیدواریم دانشجویان از وجود چنین اساتیدی در دانشگاه کمال استفاده را ببرند.


منبع: خبرگزاري فارسنظرات