ثبت نام دوره آمادگی EPT (آزمون زبان دکتری دانشگاه آزاد) ویژه آزمون آبان ماه 92

هدف اين دوره آماده‌سازي دانشپذير براي شركت در آزمون EPT مهرماه ( آزمون زبان انگليسي دکتری دانشگاه آزاد) مي باشد.

منابع آموزشي دوره آمادگي EPT توسط گروه تأليف و تدوين منابع آموزشي مؤسسه تهيه شده و در برگيرنده هر دو مهارت زباني مورد نياز براي شركت در آزمون اصلي شامل Grammar و Reading مي‌باشد.

در اين دوره يك آزمون آزمايشي رايگان برگزار شده و مورد تجزيه و تحليل قرار مي‌گيرد و دانشپذير بر حسب عملكرد خود در اين آزمون‌ از مشاوره‌هاي تخصصي رايگان براي ارتقاء عملكرد در آزمون اصلي برخوردار مي‌شود.


آخرین مهلت ثبت نام این دوره 4 آبان 92 می باشد.

زمان برگزاري اين دوره روزهاي يكشنبه، سه شنبه و پنجشنبه از ساعت 16:30 الي 20:15 مي باشد

تاريخ شروع دوره 5 آبان مي باشد 

 

براي ثبت نام آنلاين در اين دوره ابتدا از طريق اين لينك در سايت عضو شده و مدارك مورد نظر براي ثبت نام كه در اين لينك آمده است را ضميمه كنيد.
سپس منتظر بمانيد تا رمز عبور حساب كاربريتان در كمتر از يك روز در ساعات اداري** برايتان ارسال شود. سپس از طريق اين لينك در اين دوره ثبت نام آنلاين به عمل آوريد.

** توجه كنيد كه بعد از ثبت‌نام درسايت بين يك الي دو ساعت مدارك شما بررسي و حساب كاربري‌تان تأييد خواهد شد. چنانچه در طول ساعت اداري (16:00 - 8:00) تأييد حساب كاربري شما انجام نشد، جهت پي‌گيري تاييد ثبت نام و رفع مشكل با شماره 42312-021 تماس بگيريد.


نظرات

neda
با سلام من برای شرکت در کلاسهای زبان آمادگی دکتری چندین ماه است که دنبال موسس معتبر میگشتم الان شدیدا تمایل به شرکت دارم ولی از شهرستان به تهران برای شرکت در کلاس ها می آیم آیا امکان برگزاری در آخر هفته ها بصورت فشرده برای زبان آموزان شهرستانی وجود ندارد؟ با تشکر