ثبت نام دوره آمادگی زبان دکتری دانشگاه آزاد (EPT) فشرده، ویژه آزمون اسفند ماه

هدف اين دوره آماده‌سازي دانشپذير براي شركت در آزمون EPT اسفند ماه ( آزمون زبان انگليسي دکتری دانشگاه آزاد) مي باشد.

منابع آموزشي دوره آمادگي EPT توسط گروه تأليف و تدوين منابع آموزشي مؤسسه تهيه شده و در برگيرنده هر دو مهارت زباني مورد نياز براي شركت در آزمون اصلي شامل Grammar و Reading مي‌باشد.

در اين دوره يك آزمون آزمايشي رايگان برگزار شده و مورد تجزيه و تحليل قرار مي‌گيرد و دانشپذير بر حسب عملكرد خود در اين آزمون‌ از مشاوره‌هاي تخصصي رايگان براي ارتقاء عملكرد در آزمون اصلي برخوردار مي‌شود.


آخرین مهلت ثبت نام این دوره 19 بهمن 92 می باشد.

زمان برگزاري اين دوره روزهاي  یکشنبه، سه شنبه، پنجشنبه و جمعه  مي باشد

تاريخ شروع دوره 20 بهمن مي باشد.

 

براي ثبت نام آنلاين در اين دوره ابتدا از طريق اين لينك در سايت عضو شده و مدارك مورد نظر براي ثبت نام كه در اين لينك آمده است را ضميمه كنيد.
سپس منتظر بمانيد تا رمز عبور حساب كاربريتان در كمتر از يك روز در ساعات اداري** برايتان ارسال شود. سپس از طريق اين لينك در اين دوره ثبت نام آنلاين به عمل آوريد.

** توجه كنيد كه بعد از ثبت‌نام درسايت بين يك الي دو ساعت مدارك شما بررسي و حساب كاربري‌تان تأييد خواهد شد. چنانچه در طول ساعت اداري (16:00 - 8:00) تأييد حساب كاربري شما انجام نشد، جهت پي‌گيري تاييد ثبت نام و رفع مشكل با شماره 42312-021 تماس بگيريد.


نظرات

نرگس شیخ
سلام من فقط منابع آموزشی را می خواهم لطفا راهنمایی کنید و آیا منبع کاملا از منابعب که در سایت آزمون معرفی شده است یا کلی است؟ با سپاس

مژگان تحریری
salam bebakhshin zamanne sabtenam azmun ept bahman mah 1392 key hast?

فاطمه سررشته ایزدموسی
سلام دوره اموزش eptچند ساعت است هزینه ان چقدر است چه روزهایی کلاس برگزار می شود

علی اصغراسماعیلی فر
شرکت در آزمون

ادمين
دوست عزيز جهت شركت در آزمون اصلي به سايت http://ept.iauset.com/ مراجعه نماييد فرهيختگان دانشگاه تهران كلاس هاي آمادگي شركت در اين آزمون را برگزار مي نمايد. در صورت تمايل به شركت در اين دوره ها شما مي توانيد از طريق سايت ثبت نام آنلاين انجام دهيد و يا براي خريد بسته مكاتبه اي با شماره 02142312 تماس بگيريد

آراز علیزاده
زمان ثبت نام EPT

ادمين
در صورتي كه ثبت نام در آزمون EPT اصلي مدنظر شماست مي توانيد از طريق سايت http://ept.iauset.com/ پيگيري نماييد و در صورتي كه ثبت نام در دوره آمادگي اين آزمون در فرهيختگان مد نظر شماست، به سايت مراجعه نموده و يابا شماره 02142312 تماس بگيريد