پاسخ تشريحي سوالات زبان عمومي كنكور دكتري 92


 فرهیختگان دانشگاه، قوی ترین و با سابقه ترین مرکز برگزاری دوره های تخصصی زبان آزمون دکتری،MCHE ، MHLE و EPT با استفاده از کادر مجرب خود کلید و پاسخ تشریحی سوالات زبان عمومی آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 1392 را تهیه نموده و امکان دریافت رایگان آن را برای داوطلبین آزمون دکتری میسر ساخته است.

تجربه موسسه و کارشناسان و اساتید فرهیختگان در برگزاری 95 دوره حضوری آمادگی زبان آزمون دکتری سبب شده است که نقاط ضعف دانشجویان در پاسخگویی به سوالات زبان عمومی و نکات مهم کنکوری که غالبا از قلم می‌افتد برای موسسه محرز باشد. همین امر سبب شده تا در دوره های حضوری و مکاتبه ای زبان آزمون دکتری، MCHE، MHLE، EPT و . . . علاوه بر ساختار کلی دوره به تشریح و بررسی کامل سوالات آزمون های قبلی و نکاتی که اغلب مورد سوال و اشکال دانشجویان می باشد پرداخته شود.

منبع تدریس اساتید فرهیختگان در دوره های حضوری و مکاتبه ای، کتاب "تافل دکتری" می باشد. این منبع اولین کتاب منتشرشده در ایران جهت آموزش این دوره ها بوده و توسط اساتید مجرب موسسه گرد آوری شده است. این کتاب، نظر به زبان روان و پربار بودن آن، همواره با استقبال گسترده دانشجویان مواجه بوده و تاکنون 3 بار تجدید چاپ گردیده است.

جهت دریافت سوالات، کلید و پاسخ تشریحی زبان عمومی آزمون نیمه متمرکز دکتری 1392، آدرس ایمیل خود را به همراه کد "PhD 92" به شماره 100042312 ارسال نمایید و طی 48 ساعت كاري بعد از ارسال ایمیل منتظر دریافت پکیج زبان آزمون دکتری 1392 باشید.

نمونه سوالات دکتری سراسری نیمه متمرکز سال 92 

درصد داوطلبان غايب در آزمون دكتري 92


نظرات

پرویزبصیری
باسلام پاسخ تشریحی زبان دکتری 92 علوم پزشکی وپایه

مهدی خانلو
باسلام پاسخ تشریحی زبان دکتری 92 علوم انسانی

سید آقا موسوی نژاد
باسلام پاسخ تشریحی زبان دکتری 92 علوم انسانی