جذب مدرس
خواهشمند است فايل خام رزومه را دانلود نموده و پس از تكميل به نشاني edu@farhikhtegan.com ايميل نماييد.

توضيحات:

1- لطفاً رزومه را بر روي نرم‌افزارMS Office Word  و با فونت Nazanin تكميل و ارسال نماييد. همچنين درصورتيكه رزومه شخصي كاملتري داريد، لطفا  آن را نيز ارسال نماييد.

2- در قسمت عكس، اسكن عكس 3*4 خود را كه حداكثر طي يك سال اخير گرفته شده است ترجيحاً با حجم كمتر از 100 كيلوبايت قرار دهيد.

3- در مواردي كه نياز به توضيحات بيشتري است و فضاي مناسبي وجود ندارد توضيحات را به انتهاي همان جدول اضافه نماييد.

4-  اطلاعات واردشده در رزومه راستي‌آزمايي مي‌گردد. لذا ذكر آدرس و شماره تلفن در موارد مشخص شده ضروري است.

5- در تمام مواردي كه سوابق، مدارك، مهارت، جوايز و... را ذكر مي‌نماييد، فايل اسكن شده تأييديه مربوطه را به تناسب موضوع نامگذاري و پيوست نماييد.

5-1- در صورتيكه به دلايل موجه در حال حاضر دسترسي به تأييديه مربوطه را نداريد با ذكر دليل،
زمان مورد نياز خود را براي ارائه مدرك مربوطه ذكر كنيد.

5-2- در صورتيكه تعداد فايل‌هاي پيوستي براي يك ايميل بيش از حدمجاز باشد فايل‌ها را در يك فولدر (به نام خود) قرار داده و با استفاده از نرم‌افزار Win Rar فشرده، پيوست و ارسال نماييد. 

6.- موسسه مدت بر اساس توانمندي‌هاي فرد متقاضي، در رابطه با همكاري يا عدم همكاري تصميم مي‌گيرد و هيچگونه سفارش و درخواست و روال غيراداري را در اين فرايند دخالت نخواهد داد. در صورتيكه متقاضي رويه‌اي غير معمول را در پيش بگيرد بلافاصله از ليست متقاضيان حذف خواهد شد.

7. در صورت تكميل بودن رزومه و موارد پيوستي و نيز  دارا بودن شرايط اوليه، در اولين فرصت جهت هماهنگي زمان مصاحبه با متقاضي تماس گرفته خواهد شد.

موفق باشيد


دانلود فايل رزومه