دوره زبان انگلیسی فشرده (یکساله)

هدف اين دوره ارتقاء كليه مهارت‌هاي زباني دانشپذير از جمله Speaking، Listening، Reading، Vocabulary، Writing و Grammar با تأكيد بر مكالمه و نيز آماده‌سازي دانشپذير براي شركت در دوره‌هاي آمادگي آزمون‌هاي بين‌المللي و داخلي زبان انگليسي مي‌باشد.

اين دوره در سطوح مقدماتي، متوسط و به صورت فشرده در قالب ترم‌هاي يك ماهه ارائه مي‌شود.

 

 

 

 

 

ترتيب سطح بندي دوره مكالمه در جدول زير آمده است:

 
 


دانشپذير در صورت شركت در دوره‌هاي فشرده دو روز در هفته در كلاس حضور مي‌يابد. هر روز شامل دو جلسه متوالي مي‌باشد كه در چهار ساعت آموزشي ارائه مي‌شود.

با توجه به اينكه دانشپذير بر مبناي نتيجه آزمون تعيين سطح در يكي از سطوح اين دوره جايابي مي‌شود مدت زمان كل دوره بر مبناي نتيجه آزمون، تعيين خواهد شد

با فرض شروع از پايين‌ترين سطح، دانش‌پذير مي‌تواند به صورت فشرده سطوح مقدماتي و متوسط را در دوازده ماه و سطح پيشرفته را در شش ماه به پايان برساند.

 همچنين سطوح مقدماتي و متوسط به صورت فشرده در دوازده ماه به اتمام مي‌رسد و دانش‌پذير مي‌تواند پس از اتمام دوره متوسط (بدون نیاز به تعیین سطح یا گذراندن دوره های پیشرفته) وارد دوره‌هاي Pre exam شوند.

 

منابع آموزشي دوره آموزش زبان انگليسي براي سطوح مقدماتي و متوسط سري كتاب‌هاي  Top Notch و براي دوره پيشرفته كتاب‌هاي Summit مي‌باشد.

اين كتاب‌ها در برگيرنده یک دوره کامل آموزش زبان انگلیسی براي رده سنی جوانان و بزرگسالان با بهره‌مندي از آخرین متد آموزشی متداول در جهان می‌باشد كه به دریافت جایزه بهترین کتاب آموزش زبان از انجمن ناشران آموزشی (AEP)  در آمريكا نايل گردیده است.


 


تعيين سطح دوره تافل و آيلتس ترم پیش رو

چرا استراليا را براي ادامه تحصيل انتخاب كنم؟

6 اشتباه بزرگ در يادگيري انگليسي

7 سايت عالي براي يادگيري لغات انگليسي

پانزده برنامه اندرويدي براي يادگيري انگليسي